מהי נטורופתיה

  

נטורופתיה הינה תחום ברפואה משלימה המבוסס על עובדות קליניות ומחקרים [EBM]. נטורופתיה ככלל מציעה הסתכלות רחבה על הבעיה הבריאותית ומנסה להתחקות אחר שורשיה וסיבותיה תוך איתור מערכות ותפקודים גופניים ורגשיים המשפיעים על מהלך המחלה. זאת כחלק מתפיסה ושיטת ריפוי הרואה את "השלם השווה יותר מסך חלקיו". הנטורופתיה נחשבת לאחד מתחומי הרפואה המשלימה המרכזיים והחשובים ביותר, בעיקר בשל ההתבססות על עובדות וניסיון קליני רחב ביותר והיא בעלת הצלחות טיפוליות משמעותיות.


סיפורי הצלחה

מאגר סיפורי הצלחה המפרט תאורי מקרה של מטופלים אשר הצליחו להבריא בעזרת הטיפול הנטורופתי והצליחו להשיב לעצמם איכות חיים ובריאות משופרת.
לחצו לקריאת סיפורי הצלחה

הופעות בתקשורת

מקבץ קטעי וידאו מהופעות שונות בתכניות טלויזיה אודות הטיפול הנטורופתי במצבי בריאות שונים, תרומתה של תזונה שיקומית בריפוי, תפקיד צמחי המרפא בטיפול ועוד.
לחצו כאן למידע נוסף

רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


השלמה טבעית לרפואה הקונבנציונאלית

הנטורופתיה משמשת כיום כתחום משלים מוביל לרפואה המערבית ועיקרה טיפול, ריפוי ומניעת מחלות כרוניות ומצבי בריאות שונים, במיוחד מצבים הקשורים לאורח החיים בעולם המערבי כמו: מחלות דרכי עיכול כגון גסטריטיס, אזופגיטיס, בקע סרעפתי, מעי רגיש ועוד, סוכרת סוג 2, כולסטרול גבוה, סטרס, מחלות לב, מצבים נשיים כגון תופעות גיל המעבר, פטריה בנרתיק ועוד, דלקות שתן, ליכן פלנוס, רוזציאה, מערכת העצבים ועוד..


מדוע הטיפול הנטורופתי יעיל?

כיצד הרפואה הנטורופתית מצליחה בריפוי מחלות הנחשבות למורכבות וכאלו אשר לרפואה הקונבנציונאלית יש מענה חסר? התשובה המרכזית לכך היא כי הריפוי בשיטה הנטורופתית מושג בעיקר בגלל העובדה כי אנו מסלקים את הסיבות היסודיות אשר גרמו למחלה עצמה, ובעצם פעולה זו אנו מטפלים בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה. גישה זו מצליחה לא רק לרפא את הבעיה הרפואית אלא גם למניעת הישנות המחלה או הופעת בעיות רפואיות אחרות תוך שיפור כללי של הבריאות ואיכות החיים.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי


לחצו כאן לקריאת סיפורי ריפוי מוצלחים